Anasayfa SEO

SEO

Yazar Can Cankıran

2009 yılından itibaren yapmış olduğumuz hiç bir projede başarısız olmadık. Ekibimiz tam 7 yıldır bu başarıların meyveleriyle dahada büyümekte ve büyütmektedir. Bugün marka adını her yerde duyduğunuz onlarca referanslarımızdan haberdar olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin

Burada süslü cümleler yok.. Biz müşterilerimize sadece SEO Hizmeti değil; Dijital Strateji geliştiriyoruz, Hedef kitleye Odaklanıyoruz, Anahtar kelimeye değil organik trafiğe odaklanıyoruz, biz sizin ilerlemenizi istiyoruz.

Biz işimizde o kadar iddialıyız ki para iadesi garantisi sunuyoruz.

Anahtar Kelime Tespit

Size diğer firmalar şu anahtar kelimede çıkacaksınız vaadi verebilir ve bu sektöre göre doğal karşılanır. Biz size bu anahtar kelime ve varyasyonlarında çıkmalısınız önerisinde bulunuyoruz. Biz sizin takım arkadaşınızız.

Site içi SEO

2016 Standartlarına göre en profesyonel iç optimizasyonu size sunuyor ve daha ötesinin olmadığını iddia ediyoruz! Ekibimizde sadece SEO Uyumlu site yaratmak konusunda uzmanlaşmış Mikrodata-Crawler uzmanı bulunmaktadır.

Link İnşası

Ekibimiz bünyesine ait olan ve daha hiç bir alanda kullanılmayan 100 farklı A Class site ile profesyonel link inşasını gerçekleştiriyoruz.

SEO Hizmeti hakkında detaylı bilgi

Ticari firmaların SEO hizmeti almasının zorunlu hale geldiğini söylemek gereksiz. Çünkü internetin sunduğu sınırsız potansiyelin yanında çok sert bir rekabet yaşanan farklı bir platform olduğu herkes tarafından biliniyor. Bunun sebebi ise gerçek hayatta yapılması gereken iş yeri, stok, demirbaş vb. yatırımların yerine sadece satılan ürünler ve kurum ya da kişi imajını öne çıkartarak çalışmalar yapılabilmesi. Yani reel hayata nazaran çok daha düşük bir maliyet ile büyük-küçük firma ayrımı yapılmadan rekabete girilebiliyor. Doğru yapılan SEO çalışmalarının getirisi ise normalde yapılan reklam ve pazarlama çalışmaların göre onlarca kat fazla olabiliyor.

Kısacası SEO danışmanı tarafından verilen hizmetten faydalanmak ve firmanın geleceğini sağlama almak çok önemli bir husus. Ama bu noktada çalışacağınız SEO danışmanını tespit etmek için baz kriterler belirlemeniz gerekiyor. Çünkü her firma ya da site için belirlenmiş olan standart SEO çalışmaları yapılamaz. Kapsamlı bir analiz sonrası strateji oluşturmak, uygun çalışmaları planlamak ve hayata geçirmek, yapılan çalışmaları ve Google algoritmalarındaki değişiklikleri dikkatle takip etmek gerekir. Dolayısıyla çalışacağınız SEO danışmanı tecrübeli, yetkin ve mesaisinin hemen her anını sitenize ve firmanıza ayıran birileri, kurumsal yapılanmaya sahip olan bir şirket olmalıdır.

Peki Neden Biz?

Bu noktada ekibimizin yaptığı çalışmalar dikkatinizi çekebilir. SEO çalışmalarının sen 8-10 yıllık süreçte öneminin anlaşıldığını ve öne çıktığı düşünülürse, neredeyse işin başından beri bu işin içinde bulunduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü 2009 senesinden beri profesyonel anlamda SEO danışmanlığı yapıyoruz. Dolayısıyla sektörün en tecrübeli ekiplerinden bir tanesiyiz.

Çalıştığımız firmalarla düzenli ve yoğun bir iletişim içinde bulunmamız ise diğer bir avantajımız olarak gösterilebilir. Çünkü firmalarla çalışarak tecrübe kazanmaya devam ediyoruz ve yaptığımız başarılı işler, referanslarımız sonrasında ekibimizi büyütmeye devam ediyoruz. Her 6 referansımız sonrasında ekibimize tecrübeli ve yeterli bilgisi olan, konunun farklı alanlarında uzmanlaşan bir kişiyi dâhil ediyoruz. Bu şekilde ekibimiz çalışılan belli sayıdaki firma ile yakından ilgilenme, tecrübelerini artırma ve gerektiğinde tüm mesai saatlerini o firmanın sitesine verme şansını buluyor.

Kurumsal bir yapılanma içinde çalışmalarımızı yapmamız, sorumlulukları ve yetkileri belli olan arkadaşlarımız ile çalışmamız, firma analizlerini yapmak ve gerekli stratejiyi oluşturmak için gerekli olan teknik donanıma ve bilgi birikimine, tecrübeye sahip olan arkadaşlar ile çalışmamız da yine dikkatinizi çekecek olan yönlerimiz arasında sayılabilir. Böylece müşteri memnuniyetini ön plana alarak ve her türlü çabayı göstererek çalıştığımız firmaların ve web sitelerinin başarılı olmasını sağlayabiliyoruz.

Ticari firmalar açısından işin en önemli yönlerinden bir tanesi de maliyet ve yatırım/geri dönüşüm oranları olacaktır. Piyasada çalışan diğer SEO danışmanlarından ayrılmamızı sağlayan önemli yönlerimizden bir tanesi de bu olarak gösterilebilir. Çünkü sahibi olduğunuz web sitesinin yapacağımız SEO çalışmaları sonrasında ilk sıraya yükselmesini garantiliyor ve bunu başaramamamız gibi bir durum olursa, paranızın iade edileceğini garantiliyoruz. Dolayısıyla web sitenize SEO çalışmalarını yaptırmak amacıyla yapacağınız yatırımların karşılığını alamamanız ya da sonucun sizi tatmin etmemesi gibi bir durum olması söz konusu değil.

Sonuç olarak firmanızın ve web sitenizin başarısını, geleceğini garantilemek istiyorsanız bizimle çalışmalısınız. Çalışma arkadaşlarımız hedeflerinize ulaşmanız için gerekli olan bütün çalışmaları yapacak ve düzenli raporlamalar ile gelişmeleri takip etmenizi sağlayacaktır. SEO danışmanlık hizmeti almanızın gerektiğine, profesyonellerden bu konuda yardım almanız gerektiğine karar verdiğinizde, bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız. Can Cankıran ve ekibi, firmanızın ve web sitenizin geleceğini sağlama almak, garantilemek için gerekli yardımı almanız gereken ekiptir.

SEO Fiyatları her sektör ve bütçeye göre değişmektedir. Yapılan SEO çalışmalarını bütçeniz yapılacak SEO çalışmasının bütçesini ise sektörünüz belirlemektedir. Bu konu hakkında çok daha fazla detay almak için SEO fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp chat