Anasayfa SEO Uzmanı

SEO Uzmanı

Yazar Can Cankıran
SEO Uzmanı Can Cankıran

SEO Uzmanı Can Cankıran

SEO uzmanı olarak hizmet verecek ekip arkadaşımızın teknik konular üzerinde uzmanlaşmış olmasının yanı sıra, bizim çalışma prensiplerimize bağlı olarak çalışması da çok önemlidir. Bu çalışma sistemi içinde öncelikli amacımız, hizmet verdiğimiz firmaların elde edebilecekleri en iyi sonuca ulaşmasını sağlamaktır. Yani kaynakların el verdiği ve bizim çalışma şeklimize uygun olarak ulaşabilecekleri sonuca değil, kendi kaynaklarına ve isteklerine bağlı olarak ulaşabilecekleri en iyi sonuca varmalarını sağlamak için çalışmalarımızı yaparız. Dolayısıyla ekip arkadaşlarımız, tüm mesaisini üstünde çalıştığı web sitesini daha iyi bir konuma getirmek için gerekli fikirleri üreterek ve çalışmaları yaparak geçirir.

SEO Stratejimiz ve Çalışma Süreci

Çalışmalarımızın temelinde doğallık olduğundan her zaman Google algoritmalarını memnun edecek geliştirmeler yapıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz sürecin ilk adımında sitenizi detaylıca analiz ediyor ve çözümlenmesi gereken sorunları saptıyoruz. Sektörel anahtar kelimelerinizi saptayıp daha uygun fiyatlama yapabilmemiz için anahtar kelime önerilerinde bulunuyoruz. Sitenizin sayfa hızı, anahtar kelime oranları, içerik geliştirmeleri, hiyerarşisi, HTML hataları, Sitemap ve indexleme hataları gibi yüzlerce unsurdan oluşan gereksinimleri site içerisinde sağlıyoruz. Bütün bu iyileştirmelerden sonra anahtar kelimeniz ile bağlantılı açılış sayfalarını oluşturarak müşteri kitlenizin aradığı hizmetle karşılaşacağı sayfayı Google botlarının seveceği şekilde oluşturuyoruz. Dış SEO çalışmalarında anahtar kelime çeşitliliği, backlink sürekliliği ve backlink doğallığı konusunda oldukça titiziz. Dış SEO çalışmalarının özellikle rekabetli anahtar kelimelerde çok önemli olduğunun farkındayız. Bu çalışmaları agresif bir şekilde sürdürmek yerine doğallığı bozmayacak şekilde dizayn ederiz. Sitenizde bulunan bütün anahtar kelimelerde yükselmeniz adına daha çok marka adını besleyecek backlink inşası uygularız. Aylık olarak bütün anahtar kelimelerdeki ilerleyiş, organik trafikteki artış, neler yapıldı, neler yapılacak gibi bilgileri raporlayarak sizi süreçten her zaman haberdar ederiz.

SEO Çalışması Bitince Sitem Düşer mi?

Google algoritmalarına uygun şekilde ilerlenmesi durumunda üst sıralara konumlanan anahtar kelimelerinizin tekrar geri düşmesi ancak sektördeki rekabetin artmasıyla gerçekleşir. Bizden referanslarımızı talep etmeniz durumunda çalışmayı çalışmayı durduran ama halen organik arama sonuçlarında ilk 3 sırada olan müşterilerimizi size bildirebiliriz.

İlk Sayfa Garantisi Veriyor musunuz?

Sitenizin durumunu ve ihtiyaçlarını analiz ederek 12 aylık sözleşme ile beraber ilk sayfa garantisi sunmaktayız.

SEO Uzmanlarımızın diğerlerinden farkı nedir?

Bir SEO uzmanının üzerinde çalıştığı siteye tüm dikkatini ve mesai süresini ayırabilmesi için de uygun miktarda iş yükü ile karşılaşması gerekecektir. Büyük ajanslarda yapıldığı gibi SEO uzmanlarına 100 site hakkında sorumluluk yükleyen bir iş yükü verildiğinde, ister istemez her bir siteye ayırabileceği vakit azalacak ve hazırladığı çalışmalar ya da içerik de birbirine benzemeye başlayacaktır.  Oysa orijinal fikirler üretmek ve her siteye özel olarak hazırlanan orijinal SEO çalışmaları ve içerikler hazırlamak, bu işin başarılı bir sonuca ulaşması için gerekli olan altın anahtarıdır. Ayrıca görevi üstlenen SEO uzmanlarının vakti yeterli olmayacağı için daha alt düzeyde bulunan personele devredilen dosyalar arasında sitenize ait çalışmaların planlanacağı, hazırlanacağı ve uygulanacağı dosyalar da olabilir. Bu durumda bizim farkımız ortaya çıkıyor. Devasa reklam ajanslarının, SEO firmalarının aksine çok sayıda iş almıyoruz, her işi almak için çaba göstermiyoruz. Yapacağımız çalışmaları hak eden ve yaptığımız işe saygı gösterecek, karşılığında da en iyi hizmeti alacak olan firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızın iş yükünü ağırlaştırmamak adına da edindiğimiz her 7 referans sonrasında, prensiplerimize bağlı olarak çalışacak ve iş yeterliliği uyguladığımız testlerle kanıtlanmış olan yeni bir ekip arkadaşı, yeni bir SEO uzmanını kadromuza dâhil ediyoruz. Tabi yeni arkadaşlarımızın geçmişte yaptığı işler uzun bir süre takip edildikten ve çalışmaları beğenildikten sonra kadromuza katılmasını sağlayacak olan süreç başlıyor. Bu durumda işinizi geliştirmeye odaklı bu hizmette işiniz her zaman bir profesyonel tarafından yönetilmiş oluyor.

Sonuç olarak yeterli teknik bilgiye, tecrübeye ve yeteneklere sahip olan, özverili ve itinalı çalışma sistemini benimseyen kadromuzu gün geçtikçe büyütüyoruz. Bu özelliklere sahip bir SEO uzmanının size sağlayacağı çok önemli avantajlar bulunuyor. Öncelikle fazla sayıda iş ile ilgilenmesi gerekmez, size ve web sitenize odaklanması mümkün olur. Böylece Google algoritmalarındaki değişiklikleri, anahtar kelimelerdeki gelişimi ve farklılaşmayı, hedef kitlenizin ve rakiplerinizin davranışlarındaki farklılıkları daha erken bir zamanda ve daha doğru bir şekilde tespit edebilir. Dolayısıyla sitenizin ve sizin ihtiyaçlarınızı yakından takip edebilir ve bunları karşılayabilir. Böylece sektöre ya da hedeflenen anahtar kelimelere ya da hedef kitlenize göre farklılık gösterebilse de 12 aylık sözleşme süresi içinde, organik arama sonuçlarında ilk sayfada yer almanızı sağlar. Bizim verdiğimiz en önemli garanti ise, üst düzeyde tecrübe ve bilgiye sahip SEO uzmanlarının sitenizle ilgilenmesini sağlamak, gereken zamanı ve özeni sitenize vermesi için uygun bir çalışma ortamı oturtmak ve 12 aylık sözleşmeler sonucunda da web sitenizi arama sonuçlarında ilk sayfaya çıkartmaktır.  Ekibimiz, bugüne kadar sürdürmüş olduğu hiç bir projede başarısızlık elde etmemiştir. Mutlu referanslarımız için bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bazı SEO Referansları

SEO Analizi ve Fiyat Teklifi Al

Web sitenizi ve sektörünüzün rekabetini detaylıca inceleyip fiyat teklifi sunabilmemiz adına aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,80 out of 5)

Loading...

WhatsApp chat